Кафедра кримінального права та кримінології Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ 21 грудня 2021 року проводить Міжнародний науково-практичний семінар «Заходи забезпечення доброчесності в правоохоронних органах».

Головна мета заходу – розвиток фундаментальних і прикладних наукових досліджень, спрямованих на вирішення актуальних проблем забезпечення доброчесності в правоохоронних органах та формування нових підходів до їх вирішення з урахуванням передового досвіду розбудови доброчесності в правоохоронних органах зарубіжних країн.

До участі у науково-практичному заході запрошуються вчені, працівники правоохоронних органів, представники органів державної влади, громадських організацій, адвокати, а також ад’юнкти (аспіранти), докторанти, слухачі магістратури, студенти, курсанти.

Тематичні напрями роботи Міжнародного науково-практичного семінару:

– міжнародне співробітництво у сфері запобігання і протидії корупції;

– забезпечення доброчесності у діяльності державних службовців;

– дотримання доброчесності в закладах вищої освіти;

– організована злочинність і корупція;

– забезпечення доброчесності як один із напрямів протидії корупції в правоохоронних органах.

Для участі в науково-практичному заході необхідно подати до 13 грудня 2021 року електронною поштою на e-mail: sara782@ukr.net з поміткою «На семінар» такі матеріали:

1. Заявку на участь у Міжнародному науково-практичному семінарі (вказати: П.І.Б., місце роботи, посада, науковий ступінь, вчене звання, контактний телефон, е-mail, тему доповіді).

2. Тези доповіді.

3. Рецензію наукового керівника (на тези доповідей здобувачів вищої освіти).

Форма участі: дистанційна. Посилання для підключення до конференції Zoom буде надіслано на вашу електронну адресу після подачі заявки на участь у семінарі.

Участь у Міжнародному науково-практичному семінарі безоплатна.

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ МІЖНАРОДНОГО НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ

Реєстрація учасників: 14.30 – 15.00 год.
Початок роботи: 15.00 – 16.30 год.
Закінчення роботи (підведення підсумків): 16.30 – 17.00 год.
Форма проведення: дистанційна.

РЕГЛАМЕНТ ДОПОВІДЕЙ

Доповіді – до 5 хвилин
Виступи під час обговорень – до 3 хвилин
Робочі мови семінару – українська, російська, англійська

Контакти: тел. +38 (097) 996 56 77 (Примаченко Віталій Федорович).

Вимоги до оформлення тез доповідей та зразок заявки