Спорт – це прагнення бути кращим і досягати більшого

З таким девізом іде по життю Іван Мартиненко, курсант 2 курсу факультету превентивної діяльності Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Останній виступ хлопця на Чемпіонаті України з фрі-файту приголомшив всіх та став для нього тріумфальним. Тож про видовищні бої, самовіддачу та непоборну жагу до перемоги йтиме мова у нашому матеріалі.

Триває виробнича та навчальна практики студентів ДДУВС

У ТОВ «Фасадбудцентр» розпочали практику студенти 2-3 курсів спеціальностей «Економіка» та «Менеджмент» ННІ права та інноваційної освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Психологічний супровід після участі у бойових діях – досвідом із майбутніми нацгвардійцями ділився фахівець ДДУВС

Завідувач кафедри гуманітарних дисциплін та психології поліцейської діяльності Кирило Недря долучився до проведення заняття для слухачів магістратури Національної академії Національної гвардії України.