АНОНС: Міжнародна науково-практична конференція «Соціально-гуманітарні виміри правової держави»

Анонси університету

27 жовтня 2022 року о 10:00 у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Соціально-гуманітарні виміри правової держави».

Головною метою конференції є обговорення актуальної інформації та обміну практичним досвідом щодо перспектив розвитку соціально-гуманітарних наук в умовах воєнного стану.

Тематичні напрями конференції:

• правова держава та громадянське суспільство: минуле та сьогодення;
  • трансформація влади та законодавства в Україні як фактор європейського розвитку українського суспільства;
  • глобальні політико-правові проблеми міжнародного простору;
  • національні пріоритети гуманітарного розвитку України;
  • гендерна рівність як складова правової держави;
  • освітні тренди сучасності.

Захід покликаний об’єднати всі зацікавлені сторони, щоб поділитися перспективними розробками, моделями та технологіями, ідеями та передовими методами в галузі соціально-гуманітарних наук.

До участі у науково-практичній конференції запрошуються науково-педагогічні працівники, докторанти, аспіранти, здобувачі вищої освіти.

Конференція проводиться у дистанційному форматі з використанням платформи Zoom.

Ідентифікатор та пароль конференції буде надіслано учасникам на електронну адресу.

Для участі в науковому заході необхідно подати заявку та тези доповідей до 26 жовтня 2022 року включно.

Електронна адреса: k_sgd@dduvs.edu.ua

Контактна особа: +380 50 77 66 771 (Олексій Халапсіс).

Вимоги до оформлення матеріалів – в інформаційному листі.