АНОНС: «Актуальні проблеми державотворення, правотворення та правозастосування»

Анонси університету, Новини університету

9 грудня 2022 року у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ в очно-дистанційному форматі відбудеться Всеукраїнський науково-практичний семінар «Актуальні проблеми державотворення, правотворення та правозастосування».

Захід проводить кафедра загальноправових дисциплін Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти.

Тематичні напрями роботи наукового семінару:

1. Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень. Філософія права.
  2. Конституційне право; муніципальне право.
  3. Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право.
  4. Господарське право, господарсько-процесуальне право.
  5. Трудове право; право соціального забезпечення.
  6. Земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право.
  7. Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право.
  8. Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право.
  9. Судоустрій; прокуратура та адвокатура.
  10. Міжнародне право.

До участі у науково-практичному семінарі запрошуються науковці, практики, представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, громадських організацій, а також докторанти, аспіранти й інші здобувачі вищої освіти.

Для участі у науковому заході необхідно подати заявку та тези доповідей, згідно з вимогами, що ставляться до наукових публікацій.

Зразки оформлення в інформаційному листі.

Робочі мови: українська, англійська, німецька, польська.

Заявку для участі в науковому заході участі необхідно надіслати до 30 листопада, тези доповідей до 9 грудня 2022 року на електронну адресу: kafedra_zpd@ukr.net.

Контактна особа: Чепік-Трегубенко Ольга Сергіївна – доцент кафедри загальноправових дисциплін (тел.: 096 672 60 13).