Ініціативи з тилу: як курсанти допомагають бійцям ЗСУ

Керівництво факультету кримінальної поліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відгукнулося на прохання працівників Військово-медичного клінічного центру Східного регіону допомогти з благоустроєм території.

Курсанти прибрали територію, склали піддони, винесли та завантажили металобрухт.

Курсант 3 курсу факультету кримінальної поліції Дмитро Баглюк намагається долучатися до всіх благодійних акцій, які організовує університет.

«Ми не можемо стояти осторонь ситуації, яка склалася в країні. Сьогодні прибрали територію закладу, де оперують поранених бійців, завтра здамо кров для них, післязавтра розвеземо гуманітарну допомогу переселенцям. І так кожного дня, крок за кроком, всі разом наближаємо перемогу», – розповідає хлопець.

Навівши лад, здобувачі вищої освіти поспілкувалися з працівниками госпіталю та військовослужбовцями, які проходять там лікування.