АНОНС: Всеукраїнська науково-практична конференція «Юридична клінічна практика: становлення, сучасний стан та перспективи розвитку»

Анонси університету

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ запрошує взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Юридична клінічна практика: становлення, сучасний стан та перспективи розвитку», що відбудеться 22 листопада 2022 року об 11:00.

До участі у круглому столі запрошуються:

– здобувачі вищої освіти (студенти, курсанти, аспіранти та ін.);

– представники юридичного клінічного руху;

– представники центрів вторинної безоплатної правової допомоги;

– вчені у галузі права, політології, науки державного управління та ін.;

– адвокати, юрисконсульти, нотаріуси, інші практикуючі фахівці у галузі права;

– громадські організації, а також всі ті, хто цікавиться проблемами застосування законодавства про безоплатну правову допомогу.

Робота конференції передбачає наступні напрями:

1. Правнича освіта: проблеми та виклики.
  2. Безоплатна правова допомога: проблеми теорії та практики.
  3. Юридичні клініки: освіта та правова допомога.
  4. Захист прав людини: сучасний стан та перспективи.

Робоча мова круглого столу – українська. За підсумками круглого столу планується видання збірника тез (pdf.формат). Участь у конференції –безкоштовна. Форма участі: дистанційна. Для участі в науковому заході необхідно до 15 листопада 2022 року надіслати матеріали на електронну пошту на e-mail: elenaorlova@ukr.net з поміткою «На конференцію».