АНОНС: Регіональний круглий стіл «Актуальні проблеми цивільно-правового забезпечення механізму захисту прав та свобод людини і громадянина»

Анонси університету, Новини університету

22 грудня 2022 року у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбудеться Регіональний круглий стіл: «Актуальні проблеми цивільно-правового забезпечення механізму захисту прав та свобод людини і громадянина».

Захід організовує кафедра цивільно-правових дисциплін. До участі запрошуються науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, докторанти, аспіранти, здобувачі, практики, судді, адвокати, юрисконсульти та інші зацікавлені особи.

Початок круглого столу – о 10.00. Формат – із використанням платформи ZOOM.

Для участі у заході необхідно до 20 грудня 2022 року заповнити заявку та направити тези доповіді з поміткою «Круглий стіл» на електронну адресу оргкомітету konf.22.cpd@gmail.com.

Контакті телефони:

Нестерцова-Собакарь Олександра Володимирівна – доцент кафедри цивільно-правових дисциплін, к.ю.н., доцент.

Телефон: +380 50 952 0759