Привітання ректора університету Андрія Фоменка з Днем вшанування пенсіонерів та ветеранів МВС і Національної поліції України

Шановні пенсіонери та ветерани! Щиро вітаю із цим знаковим для кожного з вас днем.

Ви – з тих, хто завжди йшов в авангарді. Хто оберігав спокій громадян навіть у найтемніші ночі. Для кого слова «Честь» та «Обов’язок» – не пустий звук.

Переконаний, що зараз українському суспільству ваша стійкість, мудрість, відвага необхідні навіть більше, ніж у роки служби. Бо саме зараз ви підтримуєте молоде покоління, ділитеся надважливими життєвими порадами, професійними надбаннями. Щитом стоїте за тими, хто зараз у вкрай тяжких умовах встановлює та підтримує правопорядок на прифронтових та звільнених від ворога територіях.

Ви були і залишаєтеся взірцем для молодого покоління поліцейських, справжнім прикладом для сьогоднішніх курсантів. Повірте, ваші подвиги не зітруться з плином часу. Ми шануємо їх і низько схиляємо перед вами голови.

Бажаю міцного здоров’я, довголіття, злагоди і, найголовніше, МИРУ та ПЕРЕМОГИ!

Честь маю!

З повагою та найщирішими побажаннями,

ректор Андрій Фоменко