АНОНС: у ДДУВС – Регіональний круглий стіл «Актуальні проблеми превентивної діяльності Національної поліції України»

Анонси університету

19 квітня 2023 року об 11:00 у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбудеться Регіональний круглий стіл «Актуальні проблеми превентивної діяльності Національної поліції України». Захід організовує кафедра адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності.

Дискусійні напрями роботи круглого столу:

– особливості діяльності підрозділів превентивної спрямованості Національної поліції в умовах воєнного стану;

– оцінка ефективності правоохоронної діяльності в умовах воєнного стану;

– діяльність підрозділів ювенальної превенції щодо недопущення вчинення неповнолітніми особами адміністративних правопорушень;

– діяльність підрозділів Національної поліції щодо запобігання правопорушенням у сфері обігу вогнепальної зброї;

– діяльність підрозділів Національної поліції щодо запобігання адміністративним проступкам у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху;

– діяльність підрозділів Національної поліції щодо підтримання публічної безпеки і порядку;

– актуальний досвід діяльності підрозділів превентивної діяльності Національної поліції зарубіжних держав та можливість його імплементації в Україні.

До участі у круглому столі запрошуються поліцейські, науково-педагогічні працівники, представники органів державної влади, громадських організацій, а також докторанти, аспіранти та інші здобувачі вищої освіти.

Для участі у заході необхідно подати тези доповіді, оформлені за встановленим зразком, до 16 квітня 2023 року включно.

Контактні особи:

• тел. 096-835-99-48 – Олександр Захарченко;
  • тел. 067-281-85-40 – Дмитро Цуркаленко;
  • тел. 097-933-43-40 – Максим Шевяков.