АНОНС: Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми службово-бойової діяльності сил сектору безпеки і оборони України»

Анонси університету, Новини університету

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ запрошує взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми службово-бойової діяльності сил сектору безпеки і оборони України». Науковий захід відбудеться 28 квітня 2023 року у дистанційному форматі з використанням платформи ZOOM.

Тематичні напрями роботи  конференції:

– актуальні проблеми службово-бойової діяльності сил безпеки і оборони України;

– удосконалення рівня службово-прикладних єдиноборств правоохоронних структур;

– сучасні питання фізичної підготовки та фізичного виховання курсантів та ЗВО зі специфічними умовами навчання;

– проблеми та перспективи розвитку системи професійного відбору майбутніх правоохоронців;

– психологічне забезпечення службово-бойової діяльності сил безпеки і оборони України;

– нормативні та організаційно-правові засади забезпечення службово-бойової діяльності сил безпеки і оборони України;

– шляхи удосконалення службово-бойової діяльності сил безпеки і оборони України;

– шляхи удосконалення рівня тактико-спеціальної, вогневої, фізичної, медико-тактичної підготовки кадрів сил безпеки і оборони України;

– удосконалення взаємодії правоохоронних органів з органами державної влади, місцевого самоврядування, з метою забезпечення службово-бойової діяльності сил безпеки і оборони України;

– міжнародний досвід службово-бойової діяльності сил безпеки і оборони та напрями його використання в Україні.

Для участі у науковому заході потрібно подати заявку на участь та тези доповідей до 23 квітня 2023 року включно. Приклад оформлення та основні вимоги – в інформаційному листі.

З організаційних питань звертатися на кафедру тактико-спеціальної підготовки та кафедру спеціальної фізичної підготовки ДДУВС.

Контакти:

тел. (097) 104-47-57 – Петрушин Дмитро Владиславович;

тел. (096) 339-34-71 – Казначеєв Дмитро Георгійович.