АНОНС: «Актуальні проблеми кримінального права, кримінально-виконавчого права та кримінології в умовах воєнного стану»

Анонси університету

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ запрошує взяти участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Актуальні проблеми кримінального права, кримінально-виконавчого права та кримінології в умовах воєнного стану», який відбудеться 12 травня 2023 року.

Головна мета заходу – розвиток фундаментальних і прикладних наукових досліджень, спрямованих на розв’язання актуальних проблем кримінального права та кримінології в умовах воєнного стану. До участі запрошуються вчені, працівники правоохоронних органів, представники органів державної влади, громадських організацій, адвокати, а також ад’юнкти (аспіранти), докторанти, слухачі магістратури, здобувачі вищої освіти та курсанти.

Тематичні напрями роботи Всеукраїнського науково-практичного семінару:

• Законодавче та кримінально-правове забезпечення безпекового середовища в Україні в умовах воєнного стану.
  • Кримінально-правова охорона національної та громадської безпеки в Україні в умовах воєнного стану.
  • Кримінально-правова охорона особи в Україні в умовах воєнного стану.
  • Кримінально-правова охорона прав, свобод та законних інтересів в Україні в умовах воєнного стану.
  • Кримінально-правова охорона миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку в Україні в умовах воєнного стану.
  • Кримінальна відповідальність за кримінальні правопорушення в умовах воєнного стану за проєктом КК України.
  • Міжнародна співпраця у сфері запобігання злочинності в Україні в умовах воєнного стану.
  • Запобігання організованій та транснаціональній злочинності в Україні в умовах воєнного стану.
  • Запобігання корисливо-насильницькій злочинності в Україні в умовах воєнного стану.
  • Кримінально-виконавча політика в Україні в умовах воєнного стану.
  • Особливості виконання та відбування покарань військовополоненими.
  • Кримінально-виконавча політика на тимчасово окупованих територіях.

Для участі у заході потрібно до 08 травня 2023 року заповнити Google форму або надіслати заявку про участь на електронну адресу vnpskpk2022@gmail.com. Детальніше – в інформаційному листі.