Кубок Ради молодих вчених – у викладачів ДДУВС!

У Дніпрі відбувся VII турнір з футзалу за Кубок Ради молодих вчених Дніпропетровської області. Абсолютні переможці – команда Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Спортивний захід присвятили Дню науки: на стадіоні університету зійшлися представники закладів вищої освіти та науково-дослідних установ. Честь ДДУВС захищала збірна команда із 10 фахівців: декан факультету кримінальної поліції Сергій Балабан, завідувач кафедри спеціальної фізичної підготовки Віктор Богуславський, викладач кафедри фізичного виховання та тактико-спеціальної підготовки Андрій Порохнявий, доцент кафедри тактико-спеціальної підготовки Андрій Жбанчик, відповідальний секретар приймальної комісії Сергій Шевченко, завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін Володимир Шаблистий, провідний фахівець факультету кримінальної поліції Іван Богатир, провідний фахівець відділу кадрового забезпечення Олексій Кучеренко, провідний фахівець ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Валерій Шульга та капітан команди, старший викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Володимир Рогальський.

Кожна з команд провела про 2 гри: матчі були напруженими та запеклими. Втім, витримка та згуртованість допомогли збірній ДДУВС отримати впевнену перемогу – золото вибороли у Дніпровського національного університету ім. О. Гончара. Бронзовими призерами турніру стала команда НТУ «Дніпровська політехніка».

Зазначимо: Кубок Ради молодих вчених – унікальний спортивний захід Дніпропетровщини, що не має аналогів в Україні.