День Знань: зустріч представників ДДУВС з очільниками області

У Дніпропетровській філармонії, де відбувся захід із нагоди початку навчального року, зібрався студентський актив регіону. Участь у заході взяв ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Олександр Моргунов та здобувачі вищої освіти.

До ДДУВС із робочим візитом завітав директор Департаменту освіти, науки та спорту МВС України Олександр Тарасенко

Директор Департаменту оглянув матеріально-технічну базу, поспілкувався з науково-педагогічними працівниками та студентсько-курсантським самоврядуванням.

Вміння орієнтуватися на території навчального закладу: креативний квест для курсантів-першокурсників

Нетривіальне завершення табірного збору: у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбувся традиційний квест для курсантів.

Для курсантів ДДУВС провели психологічний тренінг з самоорганізації

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбувся психологічний тренінг на тему «Самодисципліна та самоорганізація. Формування навичок самоорганізації свого вільного часу». Його мета – підтримати та розвантажити курсантів-першокурсників після напружених тижнів табірного збору.

Привітання ректора Олександра Моргунова з нагоди Дня знань

Шановні науково-педагогічні працівники, студенти та курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ! Сьогодні ми відзначаємо День знань – урочисте свято для здобувачів та освітян, яке символізує початок нового навчального року.

Привітання директора Департаменту освіти, науки та спорту МВС України Олександра Тарасенка з Днем знань

Шановні курсанти, студенти, слухачі, ліцеїсти закладів освіти Міністерства внутрішніх справ України! Щиро вітаю зі святом – Днем знань та початком нового навчального року!

Привітання Міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка з Днем знань

Шановні освітяни, курсанти, студенти, слухачі, ліцеїсти закладів освіти Міністерства внутрішніх справ України!

Від імені Колегії Міністерства внутрішніх справ України вітаю вас із початком нового навчального року та Днем знань!