До ДДУВС із робочим візитом завітав директор Департаменту освіти, науки та спорту МВС України Олександр Тарасенко

Директор Департаменту оглянув матеріально-технічну базу, поспілкувався з науково-педагогічними працівниками та студентсько-курсантським самоврядуванням.

Олександр Тарасенко оглянув навчальні аудиторії, ознайомився з умовами, в яких проживають та навчаються курсанти, відвідав приміщення укриття, яке є важливим елементом безпеки курсантів, студентів та співробітників під час повітряних тривог.

Директор Департаменту привітав присутніх із початком нового навчального року, окреслив перспективи розвитку вищих навчальних закладів зі специфічними умовами навчання, а також наголосив на важливості співпраці із практичними підрозділами.