Вміння орієнтуватися на території навчального закладу: креативний квест для курсантів-першокурсників

Нетривіальне завершення табірного збору: у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбувся традиційний квест для курсантів.

У ході змагань учасників поділили на 4 команди, кожна обрала собі назву та капітана. Усіх капітанів приєднали до тематичної групи у месенджері, де вони й отримали фотографії 8-ми ключових локацій вишу. Серед них, зокрема – КПП1, деканат, лекційна зала, бібліотека, тактичне містечко, стадіон, бомбосховище та курсантська їдальня.

Аби визначити, звідки команди починатимуть свій маршрут, організатори провели спеціальне жеребкування. Основним завданням учасників було якнайшвидше зорієнтуватися та прибути на зазначену локацію, після чого зробити там креативне фото всієї команди. Переможцями ставали ті, хто перший завантажить у групу всі 8 знімків.

Ідея проведення квесту належить старшим здобувачам вишу – курсантам 3-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності. Окрім традиційного першого місця, вони підготували ще й спецприз – для команди-власника найкреативніших фото. Кажуть, обирати було непросто, адже оригінальних та кумедних кадрів вийшло вдосталь.

Усіх учасників квесту нагородили пам’ятними подарунками – за винахідливість, кмітливість та відмінну командну роботу.