З першокурсниками ДДУВС поговорили про академічну доброчесність

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулася лекція на тему: «Академічна доброчесність як фундаментальна цінність освітнього процесу». Захід провела завідувачка відділення забезпечення якості освітньої діяльності Лілія Бобрішова у межах діяльності Школи академічної доброчесності ДДУВС.

Спортивне дозвілля – свідомий вибір курсантів ДДУВС

У здоровому тілі – здоровий дух! Саме так вважають курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, для яких субота вже традиційно стала днем спортивних тренувань та нових звершень.

1 Вересня для маленьких запорожців: «Академія поліції» ДДУВС влаштувала благодійний захід

Новини «Академії поліції», Новини університету

Піклуватися про особливі верстви населення – одне з пріоритетних завдань поліцейського, переконані у Запорізькому центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДДУВС. Тож з нагоди Дня знань слухачі та працівники закладу завітали до КУ «Запорізький дитячий будинок-інтернат» ЗОР.