Курсантська допомога до Дня благодійності

До Міжнародного дня благодійності курсанти ДДУВС надали допомогу у приведенні до ладу приміщень в одному з медичних закладів Дніпра.

5 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день благодійності, метою якого є привернення уваги до всіх, хто потребує тієї чи іншої допомоги.

З цієї нагоди, за ініціативи керівництва університету, курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ допомагали облаштувати приміщення одного з медичних закладів міста.

Здобувачі винесли будівельне сміття та меблі з приміщень лікарні аби підготувати корпуси до подальшої експлуатації.

Курсанти вважають таку акцію необхідністю у сучасних умовах, враховуючи той внесок, який лікарі щодня роблять у кожному лікувальному закладі. Із початком війни у всіх лікарнях Дніпра значно зросли обсяги операцій та поточних прийомів, тому важливо, щоб й рівень комфорту зростав.

Організатори запевнили, що така співпраця курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та медичних закладів міста продовжиться й надалі.