Вітаємо курсантку Вікторію Шкеул із високим спортивним досягненням!

У Чернівецькій області в селі Бояни відбувся Кубок України з боксу на честь Героїв «Азовсталі». Курсантка Вікторія Шкеул посіла перше місце та виконала норматив майстра спорту.

Вікторія Шкеул займається боксом з дитинства: колись на перше тренування її привів тато. Сьогодні, вже курсанткою, вона захищає спортивну честь Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

«Спорт – відмінна можливість почувати себе сильною. Бокс – це чудовий інструмент зміцнення самодисципліни, мотивації до тренувань, нових перемог та висот», – поділилася курсантка ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Вікторія Шкеул.

Кубок України зібрав понад 150 спортсменів з усієї України. Загалом Вікторія провела три поєдинки де здобула перемогу; у фіналі Вікторія виступала проти суперниці з Києва. У своїй ваговій та віковій категорії (54 кг та вік від 18 років) вона виборола «золото» та виконала норматив майстра спорту.

Вікторія й надалі готуватиметься до нових перемог, зокрема – до зонального чемпіонату України, який відбудеться згодом.