Нові призові місця: спортсмени ДДУВС продовжують виборювати перемоги

Курсант Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Артем Ковратенко отримав «срібло» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму.

Чемпіонат зібрав понад 100 учасників з усієї України. Спортсмени змагалися на різних дистанціях у трьох вікових категоріях (молодші юнаки, юнаки й дорослі) з трьох видів завдань – «Гірські перешкоди», «Тактико-технічна робота» і «Рятувальні технічні прийоми».

Участь у змаганнях взяв курсант 2 курсу ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Артем Ковратенко. На цих змаганнях він посів призове друге місце і срібну медаль.

«Займаюсь скелелазінням із восьми років, і зараз це для мене шлях пересилити себе та досягати нових висот у прямому та переносному сенсі. Повернувся до спорту після перерви у рік: було приємно знову поринути у світ змагань та провести час у дружній і спортивній атмосфері», – зазначив курсант ДДУВС Артем Ковратенко.