Викладачка ДДУВС взяла участь у тренінгу з протидії насильству

У Запорожжі обговорили протидію гендерно обумовленому насильству на рівні громад. Участь у тренінгу взяла доцент кафедри кримінального процесу та стратегічних розслідувань ДДУВС Аліна Гаркуша.

Захід пройшов у рамках проєкту «Захист внутрішньо переміщених осіб, постраждалих від конфлікту осіб та розширення можливостей спільнот» у партнерстві з Агентством ООН у справах біженців.

Експерти обговорювали питання, пов’язані з випадками домашнього насильства, зокрема, – причини появи, розповсюдження та способи протидії насильству.

Аліна Гаркуша на тренінгу розповіла про типи та причини домашнього насильства та законодавство у цій сфері, а також розповіла про послуги, які постраждалі від насильства можуть отримати у громаді.

«Зокрема, це психологічні, юридичні, медичні та інформаційні послуги. Інформаційні послуги полягають у наданні інформації про те, куди саме мають звернутися жертви гендерно зумовленого та домашнього насильства та як правильно діяти у такому випадку», – зазначила Аліна Гаркуша.

За результатами тренінгу всі учасники отримали відповідні сертифікати.