Перекваліфікація для учасників бойових дій в Автошколі при ДДУВС

Автошкола для осіб з інвалідністю на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ продовжує активно працювати та допомагати учням опанувати ручне керування.

Євген – військовий, з 2014 боронить країну від агресора. Після отриманого важкого поранення вирішив не втрачати можливості знову сісти за кермо та вже переобладнав власне авто на ручне керування. Автошкола при ДДУВС надала всебічну допомогу та має готовність й надалі підтримувати та сприяти адаптації учнів.

Переглянути на YouTube

Проєкт реалізовано МВС України у рамках ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів».

За подробицями звертайтеся до контактної особи:

Андрій Жбанчик, тел. +38 (067) 636-97-40

електронна пошта: t_astahova_t@ukr.net

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ знаходиться за адресою: м. Дніпро, просп. Гагаріна, 26.

Телефонуйте та приєднуйтесь, щоб отримати водійське посвідчення або пройти перекваліфікацію та опанувати ручне керування!