Набуття практичного досвіду: курсанти ДДУВС вивчали вибухонебезпечні предмети

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулось заняття кафедри тактико-спеціальної підготовки: курсантам розповіли про вибухонебезпечні предмети, їх особливості та характеристики.

Бінарне заняття провели викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки ДДУВС Катерина Король спільно з головним судовим експертом відділу вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Дніпропетровського НДЕКЦ МВС Денисом Кучеренком.

Курсанти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції мали наглядну можливість ознайомитись із найбільш поширеними вибухонебезпечними предметами, будовою та конструктивними особливостями бойових припасів, що було вилучено на деокупованих територіях та на території Дніпропетровській області.

Особливу увагу на занятті викладачі приділили заходам безпеки під час поводження, вилучення, перевезення та зберігання вибухонебезпечних предметів.