У ДДУВС завершено «Тиждень волейболу»

Фінальний конкурс-змагання проходив серед першокурсників з 5 по 12 вересня. Організатором змагань виступила кафедра фізичного виховання та тактико-спеціальної підготовки Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

У спортивному конкурсі участь взяли здобувачі вищої освіти першого курсу спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність» Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти. Звання кращих виборювали чотири команди.

Конкурс проведено з метою визначення команд, які найкраще опанували теоретичні основи змагань та техніко-тактичні прийоми гри у волейбол. Конкурс відбувався за олімпійською системою відбору.

Переможцями в конкурсі стали:

1 місце – група Б-ПД 331

2 місце – група Б-ПД 232

3 місце – група Б-ПД 234

Серед переможців варто відзначити здобувачів вищої освіти, які показали найкращі результати протягом тижня змагань: Катерина Колембет, Анастасія Назарчук, Іван Мандрикін, Дар’я Шаройко, Ян Ващук, Дмитро Шумілін.