Волонтерська допомога від майбутніх поліцейських

Здобувачі вищої освіти ДДУВС вчергове долучилися до волонтерської діяльності: вже традиційно взяли участь у виготовленні подушок для військових.

Курсанти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ долучилися до виготовлення подушок для захисників України на базі ГО «ПавуЧари». Здобувачі вищої освіти нарізали тканину, наповнювали напівготові вироби синтепоном та зшивали все, формуючи зручні подушки.

Усі вироби будуть передані до військових частин, які зараз перебувають на передовій.

Організатори волонтерського штабу наголошують, що завдяки плідній праці курсантів було зроблено значну частину роботи. А також виносять свою особисту подяку керівництву 4 курсу ННІП та ПФПНП ДДУВС за патріотичне виховання молоді та активну волонтерську ініціативу.