Практичний досвід для курсантів: у ДДУВС пройшло бінарне заняття з тактики

Заняття з тактичної підготовки провів інспектор Національної гвардії України Сергій Кисленських, який ділився із курсантами Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ прийомами поліцейської роботи.

Представники КМЄС провели тренінг для курсантів ДДУВС

Фахівці Консультативної місії Європейського Союзу розповіли здобувачам вищої освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ про використання методів OSINT у пошуку вогнепальної зброї.

Три тонни питної води та тисячі слів підтримки: курсанти ДДУВС долучились до благодійної місії

Представники ДДУВС неодноразово залучались до реалізації спільних проєктів та ініціатив Дніпровського Медичного Кластеру, створивши потужний волонтерський рух спільно з кластерними громадськими діячами.

Курсанти-донори ДДУВС: «В наших силах стати рятівниками!»

Благодійні заходи, допомога, волонтерські проекти та підтримка військових були у соціальному багажі здобувачів вищої освіти ДДУВС ще задовго до повномасштабного вторгнення.