У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ стартував чемпіонат з гирьового спорту

Його мета – підвищення фізичної загартованості та виховання морально-психологічних якостей майбутніх поліцейських.

На спортивному майданчику ДДУВС зійшлися представники усіх курсантських та студентських спеціальностей. Під час першого, відбіркового етапу вони виборювали право стати учасниками збірних команд від курсу, які укомплектуються за результатами відбору та боротимуться за лідерство вже наступного тижня. Долучитися до команд могли як хлопці, так і дівчата.

Здобувачі змагалися у ривку гирі протягом 10 хвилин із довільною зміною рук: за правилами Союзу гирьового спорту України, ривок має бути одним безперервним рухом, що не передбачає дотику до інших частин тіла. Хлопці підіймали гирі вагою 24 кг, дівчата – 16. За кожний правильно виконаний прийом учасник отримував 1 очко.

Загалом, до складу кожної збірної відібрали по 8 спортсменів, що показали найкращий результат. Другий етап змагань заплановано на 21 вересня – його судитимуть викладачі кафедри спеціальної фізичної підготовки ДДУВС на чолі з завідувачем кафедри Віктором Богуславським.