Міжнародний конгрес з безпеки дорожнього руху

Новини та оголошення (міжнародна діяльність)

Шановні науковці,
Турецька національна поліцейська академія – Інститут дорожнього руху запрошує вас взяти участь у 3-му Міжнародному конгресі з безпеки дорожнього руху – безпечна та стійка мобільність, який запланований на 20-21 жовтня 2023 року в м. Анкарі (Туреччина). Це буде мультидисциплінарний конгрес з безпеки дорожнього руху, на якому зустрінуться науковці та експерти з різних країн.

Ви можете подати тези до 25 вересня 2023 р. Витрати на проїзд та проживання учасників, чиї тези будуть прийняті, покриває Інститут дорожнього руху Турецької національної поліцейської академії.

Просимо Вас якомога швидше повідомити нас про свою участь через trafikguvenligi@pa.edu.tr і додайте копію (disiliskiler@egm.gov.tr), щоб ми могли вчасно приступити до організації конгресу.