Курсанти ДДУВС взяли участь у «Neftek Dnipro Marathon»

У Дніпрі відбувся забіг «Neftek Dnipro Marathon», приєднатися до якого змогли містяни різного віку та гості з інших областей України. Здобувачі ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції долучилися до заходу у якості волонтерів.

Від самого ранку на стадіоні «Олімпійські резерви» курсанти реєстрували учасників, приймали речі до камери схову та слідкували за дотриманням правопорядку. Майбутні поліцейські слыдкували, аби бігунам та гостям не стало зле: розливали воду та були готові надати необхідну допомогу. Курсанти також взяли участь у церемонії нагородження переможців.

Організатори заходу були вражені кількістю волонтерів, які виявили бажання долучитися та допомагати. Окрему подяку надали члену студентсько-курсантської ради ДДУВС Назарію Наумову як ініціатору залучення курсантів, а також керівнику курсу Олександру Солонько за виховання активної молоді.