Викладачі ДДУВС отримали суддівські та інструкторські кваліфікації з хортингу

У Київській області пройшли атестаційні інструкторсько-суддівські семінари з хортингу та поліцейського хортингу. Семінари проводилися Всеукраїнською федерацією хортингу та Федерацією поліцейського хортингу.

Культурний тиждень: здобувачі ДДУВС відвідали музей та прем’єру театральної вистави

Здобувачі вищої освіти ННІ права та інноваційної освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ ознайомились з експозицією музею сучасної війни та подивились виставу «Полон» за мотивами книг добровольця.

Міжнародний день студентського спорту: «Руханка з чемпіоном» у ДДУВС

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відзначили Міжнародний день студентського спорту. Найкращі спортсмени отримали грамоти за спортивні досягнення, а для всіх присутніх було проведено спортивний захід «Руханка з чемпіоном».