У ДДУВС пройшли заходи до Міжнародного дня студентського спорту

Викладачі та офіцери вишу зійшлись у товариській зустрічі з волейболу, а здобувачі вищої освіти взяли участь у тренуваннях з волейболу та настільного тенісу.

Здобувачі вищої освіти ДДУВС активно підтримали спортивну ініціативу та доєдналися до Міжнародного дня студентського спорту.

З волейболу змагалися також збірна викладачів ННІ права та інноваційної освіти й збірна кафедри спеціальної фізичної підготовки та тактико-спеціальної підготовки Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

На товариській зустрічі було зіграно дві партії, та в обох з них перемогла команда офіцерів університету. Організатори запевняють, що в майбутньому такі спортивні зустрічі будуть проходити на постійній основі.