Збірна ДДУВС виборола призове місце у волейбольному турнірі

Волейболісти ДДУВС зустрілися з командами закладів вищої освіти області та посіли друге призове місце.

Турнір Дніпропетровської області з волейболу серед чоловічих студентських команд провели у Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка». Участь брали команди ДДУВС, НТУ «Дніпровська Політехніка», Українського державного університету науки і технологій та Дніпровського державного технічного університету (Кам’янське).

Захід відбувся до Міжнародного дня студентського спорту. Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ представляли здобувачі вищої освіти: Іван Мандрикін, Дмитро Шумілін, Владислав Балабанов, Артем Зосімов, Денис Дроженко, Руслан Тарасов та Данил Афанасьєв.

Під керівництвом старшого викладача кафедри спеціальної фізичної підготовки Миколи Пожидаєва та викладача кафедри фізичного виховання та тактико-спеціальної підготовки Віктора Рожеченка, спортсмени вибороли «срібло». «Золото» дісталося господарям майданчика, «бронзу» взяли представники Українського державного університету науки і технологій.

Вітаємо наших призерів та бажаємо нових висот!