Попередити онлайн-злочинність: курсанти ДДУВС зустрілися з практиками

Лекцію на тему «Попередження онлайн-злочинності» відвідали курсанти 2 курсу ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДДУВС. Про правила безпеки у мережі Інтернет здобувачам розповів практичний працівник – начальник 7-го відділу Управління протидії кіберзлочинності в Дніпропетровській області ДКП НПУ капітан поліції Дмитро Данченко.

Курсанти ДДУВС вивчали особливості документування воєнних злочинів

Курсанти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДДУВС відвідали практичне заняття за темою: «Процесуальні та тактичні дії слідчого під час документування воєнних злочинів».

«Динаміада-2023»: нові здобутки у спортсменів ДДУВС!

Обласні чемпіонати за програмою комплексних змагань «Динаміада-2023» відбулися у Дніпрі за участі збірних команд системи МВС. Нові перемоги – на рахунку Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.