Застосування процедури процесуального інтерв’ю для розслідування воєнних злочинів: представниця ДДУВС взяла участь у навчальній програмі

Професорка кафедри кримінального процесу та стратегічних розслідувань ДДУВС Вікторія Рогальська взяла участь у триденній навчальній програмі «Процесуальне інтерв’ю для справедливого та ефективного правосуддя».

Перспективи Автошколи у ДДУВС: нове партнерство та Меморандум про співробітництво

Дніпропетровське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство та університет уклали Меморандум про співробітництво та організацію взаємодії.

Сторони впевнені: досвід науковців та практиків сприятиме реабілітації бійців, що отримали травми під час російського вторгнення, а також всебічній соціалізації осіб з інвалідністю.