Загальна бібліотека запрошує всіх охочих до перегляду книжкової експозиції, присвяченої Дню захисників і захисниць України

Загальна бібліотека Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ презентувала в рамках постійно діючої фото-документальної книжкової експозиції «МИ ПЕРЕМОЖЕМО! ВІРИМО, ЗНАЄМО, ЗМОЖЕМО» книжкову виставку «УКРАЇНЦІ – НАЦІЯ ГЕРОЇВ», яка присвячена Дню захисників і захисниць України.

Служити й захищати: курсанти ДДУВС склали Присягу працівника поліції

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулися урочистості з нагоди складання першокурсниками Присяги Національної поліції України. Жетони поліцейських отримали понад 350 курсантів.

Вітання Міністра внутрішніх справ України Ігоря КЛИМЕНКА із складанням Присяги працівника поліції

Шановні курсанти закладів вищої освіти Міністерства внутрішніх справ України! Від імені колегії Міністерства внутрішніх справ України вітаю вас з особливою подією в житті – складанням Присяги працівника поліції!

Вітання Державного секретаря Міністерства внутрішніх справ України Інни ЯЩУК із складанням Присяги працівника поліції

Шановні курсанти першого курсу закладів освіти Міністерства внутрішніх справ України!

Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисників і захисниць України, Дня Українського козацтва щиро вітаю вас із важливою та урочистою подією – складанням Присяги працівника поліції!

Вітання Директора Департаменту освіти, науки та спорту МВС Олександра ТАРАСЕНКА із складанням Присяги працівника поліції

Шановні курсанти-першокурсники!

Від імені Департаменту освіти, науки та спорту Міністерства внутрішніх справ України вітаю вас із урочистою подією – складанням Присяги працівника поліції!