ДДУВС долучився до Марафону Незламності

Колективний забіг – Марафон Незламності – об’єднав прихильників активного способу життя, сильних та незламних людей зі всієї України. Участь у заході взяли й представники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Пробіг стартував на Набережній Перемоги, де учасники бігли дистанцію 7 кілометрів. Від Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ участь взяли понад 100 курсантів, а також ректор Олександр Моргунов, представники науково-педагогічного складу, декани, керівники структурних підрозділів.

Марафон відбувся на підтримку Збройних Сил України.

Кошти, зібрані завдяки участі ДДУВС в Марафоні Незламності, будуть направлені на підтримку ЗСУ.

Збройні Сили України – це захисники, завдяки яким ми можемо жити, працювати, навчатися, займатися спортом. Тому взяти участь у марафоні на їх підтримку це не просто спортивний захід, це можливість ще раз сказати «дякую» тим, хто оберігає наш спокій, та допомогти їм.