Всеукраїнський студентський науково-практичний семінар «Актуальні проблеми відновлення та розвитку цивільно-правових відносин в сучасних умовах»

Анонси університету

Захід пройде 11 квітня 2024 року у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ в онлайн-форматі о 10 годині з використанням платформи ZOOM.

Семінар організовує кафедра цивільно-правових дисциплін.

Для участі необхідно до 10 квітня 2024 року включно заповнити заявку та направити тези доповіді з поміткою «Семінар» на електронну адресу оргкомітету conf.cpd@ukr.net

Участь у семінарі є безкоштовною.

Детально – в інформаційному листі.

Контактні телефони:

Карпенко Роман Валерійович – доцент кафедри цивільно-правових дисциплін, к.ю.н., доцент;  тел. моб: +380 67 761 0518.

Нестерцова-Собакарь Олександра Володимирівна – доцент кафедри цивільно-правових дисциплін, к.ю.н., доцент; тел. моб: +380 50 952 0759.