Курсанти ДДУВС поспілкувалися з майбутніми абітурієнтами

Профорієнтаційні зустрічі за участі курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ тривають.

У рамках ознайомчої онлайн-лекції здобувачі розповіли про курсантські факультети, особливості навчання на різних напрямах підготовки, можливості спортивного та творчого розвитку на базі університету. Окрему увагу приділили матеріально-технічній базі та новітнім тренувальним полігонам, на яких курсанти відточують практичні навички майбутньої професії.

Зі старшокласниками обговорили порядок заповнення анкети, основні етапи вступної кампанії та нормативи, які необхідні для складання іспиту з фізичних здібностей. Курсанти наголосили, що іспит є обов’язковим та порадили готуватися до нього завчасно.