Стартував VII Всеукраїнський конкурс фото- та відеоробіт в рамках національного проєкту «Безпечна країна»

Анонси університету, Новини університету

Теми конкурсу: «Молодь за безпеку дорожнього руху», «Безпека життєдіяльності: знаємо та діємо», «Моя безпечна країна: майбутнє».

Захід спрямований на привернення уваги до основних складових безпеки життя, дотримання безпечних правил і норм поведінки в суспільстві, розвиток безпечного освітнього середовища, виховання усвідомленої та соціальної відповідальної молоді.

Конкурс проводиться протягом травня – жовтня 2024 року, із підведенням підсумків у листопаді 2024 р. Кількість фото- та/або відеоробіт від автора чи колективу – 1-3 на одну або декілька обраних тем конкурсу. Учасники до 14 років – за наявності згоди батьків/опікунів. Участь у конкурсі може бути як індивідуальною, так і колективною.

Строки подання робіт – з 13 травня по 13 жовтня 2024 року.

Докладніше про конкурс та умови – за посиланням.