Засідання Науково-методичної ради ДДУВС

Під час роботи дорадчого органу розглянуто нагальні питання діяльності закладу вищої освіти. Засідання пройшло під головуванням першого проректора Дніпровського державного університету внутрішніх справ Ігоря МАГДАЛІНИ.

Техніка ударів та пересування по рингу: у ДДУВС пройшло тренування зі східних єдиноборств

Новини університету, Спорт для військових ветеранів

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ тривають заняття зі східних єдиноборств для військових ветеранів. Заходи проводить кафедра спеціальної фізичної підготовки.

У ДДУВС проведено інструктаж перед відправкою у відпустку

Інформаційно-комунікаційні заходи з питань запобігання корупції, Новини університету

Проінструктовано здобувачів факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Національної поліції України Дніпровського державного університету внутрішніх справ.