Майбутні ліцеїсти: у ДДУВС розпочалась реєстрація документів кандидатів

Ліцей МВС, Новини університету

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ розпочато прийом документів абітурієнтів, які планують вступити до Дніпровського ліцею безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС.

Реєстрація документів вступників розпочалась 5 серпня 2024 року та триватиме до 7 серпня 2024 року включно.

Абітурієнти заповнили необхідні документи та зустрілись із відповідальним секретарем приймальної комісії ДДУВС Анатолієм КОЛОТІКОМ, а також завідувачем кафедри спеціальної фізичної підготовки ДДУВС Віктором БОГУСЛАВСЬКИМ. Представники університету проконсультували присутніх щодо перебігу подальших вступних випробувань, розкладу та особливостей іспиту з оцінки фізичної підготовленості.

Іспити з оцінки фізичної підготовленості стартуватимуть вже 8 серпня 2024 року.

Вступники, які на реєстрації були присутні разом із батьками, мали можливість поставити питання, що хвилюють, та отримати вичерпні відповіді.

Після іспиту з оцінки фізичної підготовленості на абітурієнтів чекатимуть іспити з історії України та української мови.