Представники ДДУВС – постійні донори плазми

Суботу для слухачів відділення первинної професійної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації Дніпровського державного університету внутрішніх справ розпочато на базі дніпровського донорського центру Biopharma Plasma.

Здобувачі, викладачі, представники офіцерського складу активно залучені до волонтерської діяльності. Серед них помітне місце посідає донорство крові та її компонентів.

Представники відділення первинної професійної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації Дніпровського державного університету внутрішніх справ здали по 700 мл плазми крові на потреби військових. Донори переконані: кожна крапля іде на користь захисників, які проходять реабілітацію.

Захід проведено у рамках реалізації проєкту Департаменту освіти, науки та спорту МВС «Дружня підтримка».

#дружня_підтримка