Курсанта ДДУВС відзначено за видатні результати під час проходження практики

Рядовий поліції Назарій РАБУШКО отримав пам’ятний подарунок від начальника ГУНП Запорізької області генерала поліції третього рангу Артема КИСЬКА.

Під час проходження навчальної практики курсант ДДУВС був задіяний на відпрацювання безвісно зниклої неповнолітньої дитини. В процесі залучення до слідчих дій курсант факультету ПФОДР НПУ ДДУВС Назарій РАБУШКО оглянув особистий комп’ютер неповнолітньої особи та провів моніторинг встановленого на ньому програмного забезпечення. Завдяки зазначеним діям було виявлено мобільний додаток на телефоні зниклої дитини, наявність якого зрештою дозволило встановити геолокацію телефону та знайти неповнолітню дитину.

Дії курсанта Назарія РАБУШКА були розцінені як професійні та як такі, що сприяли розшуку.

Здобувачі ДДУВС завжди з гідністю представляють університет та згодом з гордістю носять звання випускника Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Пишаємось нашими курсантами!