Завершено випробування з оцінки фізичних здібностей для вступників Ліцею

Ліцей МВС, Новини університету

На території Дніпровського державного університету внутрішніх справ відбувся другий етап іспитів для майбутніх ліцеїстів. Хлопці і дівчата бігли 1500 та 1000 метрів відповідно.

Є результат! Двоє слухачів Автошколи для осіб з інвалідністю отримали водійські посвідчення

Дніпровський державний університет внутрішніх справ впевнено стоїть на шляху автопідготовки та вже став надійним партнером для кожного ветерана або ветеранки та загалом всіх осіб з інвалідністю, які вирішили стати водіями.

Випуск слухачів курсу «Використання БПЛА в поліцейській діяльності» у ДДУВС

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ триває підготовка у рамках курсу «Використання БПЛА в поліцейській діяльності». Слухачі ще однієї групи вдало підтвердили отримані теоретичні та практичні навички.