Представники ДДУВС взяли участь у передачі нових авто на потреби військових ТрО Дніпра

Закупівлю здійснили за рахунок призового фонду щорічного фестивалю самодіяльної творчості «Студентська весна – 2024».

Гаслом цьогорічного конкурсу обрали «Творчість заради Перемоги!». Вже вдруге культурний захід провели у благодійному форматі: призовий фонд конкурсу спрямований на придбання автівок на потреби військових ТрО Дніпра.

Цьогоріч захід провели у травні в Палаці дітей та юнацтва, де учасники вражали суддів своїми талантами та виступами. Серед них – студія творчого руху «eSTeD» ДДУВС: її вихованці підготували потужні вокально-танцювальні номери, доповнені авторським відеорядом.

За значний внесок у волонтерську діяльність та вагому роль у наближенні Перемоги колектив університету відзначено дипломом.