У ДДУВС тривають інформаційно-профілактичні заняття на тему залежностей

Зустріч за темою «Здоровий спосіб життя серед здобувачів вищої освіти та негативний вплив різних форм залежностей на особистість» проведено для здобувачів факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Національної поліції України.

Мета занять – формування у курсантів навичок здорового способу життя, усвідомленого розуміння наслідків вживання шкідливих речовин, а також профілактика різних форм залежностей. Здобувачам представлено практичні кейси з фото й відеоматеріалами, запропоновано дискусію, обмін думками та життєвим досвідом.

Особливу увагу приділено психологічним причинам схильності до зловживань, їхньому впливу на ментальне та генетичне здоров’я людини.

За словами психологів, проведена робота сприятиме свідомому та відповідальному ставленню майбутніх поліцейських до власного здоров’я, а також поширенню відповідних цінностей серед суспільства.