ДДУВС відвідала представниця Департаменту освіти, науки та спорту МВС України

Наталія ПАЗЮК – начальник відділу координації первинної професійної підготовки та професійного навчання управління освітньої діяльності Департаменту освіти, науки та спорту Міністерства внутрішніх справ України. В ході робочого візиту було заплановано декілька напрямків роботи щодо діяльності університету та ліцею.

По прибуттю до Дніпровського державного університету внутрішніх справ ректор закладу Олександр МОРГУНОВ та Наталія ПАЗЮК провели комунікаційний захід із батьками майбутніх ліцеїстів. Батьки мали можливість поспілкуватися з представницею Міністерства та отримати вичерпні відповіді. Наталія ПАЗЮК зазначила, що Дніпровський ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання стане тим необхідним підґрунтям, яке забезпечить якість та комплексність знань. «Ми впевнені у наших вступниках-ліцеїстах та готові надати всебічну допомогу, підтримати на шляху до повної середньої освіти, здобуття якої розпочнеться вже за декілька тижнів у стінах нового Ліцею», – наголосила Наталія ПАЗЮК під час зустрічі.

Після зустрічі із батьками та ліцеїстами Наталія ПАЗЮК оглянула територію та матеріально-технічну базу Ліцею.