У ДДУВС проведено захисти дисертаційних досліджень

Захисти дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії пройшли на окремих разових спеціалізованих вчених радах Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Діана ГАРАЩУК підготувала дисертацію на тему «Криміналістична характеристика та особливості розслідування незаконного зайняття рибним промислом». Науковий керівник – Ігор ПИРІГ, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри криміналістики та домедичної підготовки ДДУВС. Головував на вченій раді Віктор ПЛЕТЕНЕЦЬ, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри криміналістики та домедичної підготовки ДДУВС.

Рецензенти:

• Костянтин ЧАПЛИНСЬКИЙ, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри криміналістики та домедичної підготовки ДДУВС;

• Микола ЄФІМОВ, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри кафедри криміналістики та домедичної підготовки ДДУВС;

• Олег ТАРАСЕНКО, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри оперативно-розшукової діяльності Національної академії внутрішніх справ;

• Олексій ОДЕРІЙ, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри кримінального процесу та криміналістики Донецького державного університету внутрішніх справ.

Віктор КАПІТОНОВ підготував дисертацію на тему «Кримінальна відповідальність за незаконне втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду». Науковий керівник – Володимир ШАБЛИСТИЙ, доктор юридичних наук, професор, Дніпровський державний університет внутрішніх справ, директор ННІ права та інноваційної освіти.

Голова ради – Олександр ЮНІН, доктор юридичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, проректор ДДУВС.

Рецензенти:

• Сергій ШЕВЧЕНКО, кандидат юридичних наук, доцент, ДДУВС, заступник директора Інституту післядипломної освіти та заочного навчання;

• Юлія Христова, кандидат юридичних наук, доцент, ДДУВС, доцент кафедри кримінального права та кримінологія.

Опоненти:

• Єгор НАЗИМКО, доктор юридичних наук, професор, Донецький державний університет внутрішніх справ, перший проректор;

• Олег ТАРАСЕНКО, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, Національна академія внутрішніх справ, професор кафедри оперативно-розшукової діяльності.

Ірина ЦИБ підготувала дисертаційне дослідження на тему «Поняття наруги за кримінальним правом України». Науковий керівник – Віталій ПОКАЙЧУК, кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри вогневої підготовки факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Національної поліції України ДДУВС.

Голова ради – Володимир ШАБЛИСТИЙ, доктор юридичних наук, професор, директор Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти ДДУВС.

Рецензенти:

• Олександр ЮНІН, доктор юридичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, проректор ДДУВС;

• Сергій ШЕВЧЕНКО, кандидат юридичних наук, доцент, заступник директора Інституту післядипломної освіти та заочного навчання ДДУВС.

Опоненти:

• Віталій КУЗНЕЦОВ, доктор юридичних наук, професор, головний науковий співробітник відділу науково-правових експертиз Інституту правотворчості та науково-правових експертиз Національної академії наук України;

• Людмила КУЛИК, кандидат юридичних наук, доцент, професор доцент кафедри кримінального права та кримінології Одеського державного університету внутрішніх справ.

За результатами роботи окремих спеціалізованих вчених рад Дніпровського державного університету внутрішніх справ Міністерства внутрішніх справ України, м. Дніпро, прийняті рішення:

• про присудження ступеня доктора філософії з галузі знань 08 «Право» на підставі прилюдного захисту дисертації на тему «Криміналістична характеристика та особливості розслідування незаконного зайняття рибним промислом» за спеціальністю 081 «Право» Діані ГАРАЩУК;

• про присудження ступеня доктора філософії з галузі знань 08 «Право» на підставі прилюдного захисту дисертації на тему «Кримінальна відповідальність за незаконне втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду» за спеціальністю 081 «Право» Віктору КАПІТОНОВУ;

• про присудження ступеня доктора філософії з галузі знань 08 «Право» на підставі прилюдного захисту дисертації на тему «Поняття наруги за кримінальним правом України» за спеціальністю 081 «Право» Ірині ЦИБ.