Курсанти ДДУВС побували на виставці сучасного мистецтва

Здобувачі факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Національної поліції України завітали на відкриття всеукраїнської виставки «Практики CONTEMPORARY 2.0».

Таку експозицію у Дніпрі проводять вдруге. Цьогоріч вона об’єднала понад 30 митців з усіх куточків України: Дніпра, Києва, Харкова, Кам’янського, Хмельницького, Полтавщини, Івано-Франківщини. До уваги курсантів представлено 84 роботи у різних стилях – колажі, графіка, живопис, фото, діджитал- та стріт-арт.

За словами здобувачів, виставка є чудовим трампліном для самовираження молодих художників, а також ефективним майданчиком для об’єднання поціновувачів сучасних форм мистецтва. Самі ж курсанти отримали важливий досвід у формуванні естетичних поглядів, навичок аналізу та розуміння окремих творчих процесів.