У ДДУВС пройшла зустріч з представниками компанії uQualio

Дніпровський державний університет внутрішніх справ представив перший проректор Ігор МАГДАЛІНА.

Під час зустрічі обговорено питання використання програмного забезпечення європейської компанії uQualio для підготовки навчальних відеоматеріалів, яке може доповнити існуючі системи з управління навчанням шляхом впровадження підходу microlearning. Використання такого підходу дозволить швидко створювати короткі навчальні курси.

Співзасновниця компанії Гатла ДЖОНСЕН зазначила, що підтримує Україну та прагнення розвивати українську науку, тож компанія uQualio всіляко сприятиме втіленню в життя наукових ініціатив університету.

Ігор МАГДАЛІНА подякував представникам компанії за підтримку та акцентував увагу, що програмне забезпечення від uQualio є актуальним для ДДУВС, адже через військовий стан в Україні навчання в очному форматі не завжди є можливим.

Сторони обговорили питання розробки та реалізації стратегічного плану впровадження освітньої платформи uQualio в діяльність ДДУВС та можливість запуску пілотного проєкту.