Здобувачі ДДУВС проходять тімбілдінгові заняття

Курсанти Дніпровського державного університету внутрішніх справ під час табірного збору обов’язково проходять заняття із психологічної підготовки. Завдяки такому підходу формується психологічна стійкість здобувачів вищої освіти.

До Дніпровського ліцею безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС прибули ліцеїсти першого набору

Ліцей МВС, Новини університету

У ліцеї навчатимуться діти з Дніпра, Кривого Рогу, Новомосковська, Житомира та інших міст та областей України. Загалом цьогорічний набор склав 150 осіб.

«Особливості та тактика використання безпілотних літальних апаратів працівниками Національної поліції України під час виконання службово-бойових завдань»: факультатив у ДДУВС

Захід організовано кафедрою тактико-спеціальної підготовки Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Шахи із захисниками України: дружній турнір за участі курсантів ДДУВС

Новини університету, Спорт для військових ветеранів

Здобувачі Дніпровського державного університету внутрішніх справ завітали в один з медичних закладів Дніпра, аби підтримати військових на реабілітації.